Програма фестивалю «Галицька Дефіляда» 2015

Черговий фестиваль «Галицька дефіляда» відбудеться 10-го, 11-го та 12-го липня у тернопільському парку ім. Т.Шевченка. Мета проведення фестивалю залишається незмінною – популяризація галицької кухні та традиції.
 
 
Гості фестивалю цього року зможуть приймати участь у встановленні рекордів. У перший день фестивалю організатори обіцяють облаштувати найдовший стіл, який гостинно прийматиме гостей і стане об'єднавчим елементом усіх закладів учасників «Галицька дефіляди». За цим же столом в другий день фестивалю любителі пива зможуть взяти участь у пивному рекорді від «Микулинецьке». А опівдні третього дня – планується встановити рекорд за участі найменших гостей фестивалю, – «Молокія» частуватиме дітей молочними коктейлями.
Ще однією родзинкою фестивалю стане «Шоу галицьких пасічників», – кільканадцять пасічників привезуть на фестиваль стільники з медом і перед тернополянами покажуть увесь процес відкачування, або, як ще його називають, "тріпання" меду!
Впродовж усіх днів фестивалю проводитимуть, зокрема, майстер-класи із приготування страв галицької кухні, а перших двадцять слухачів цих майстер-класів зможуть безкоштовно почастуватись приготовленими перед ними стравами.

На «Галицькій Дефіляді» відбудеться фестиваль галицьких музик, як впродовж суботи та неділі змагатимуться за головний приз у розмірі десять тисяч гривень. Усі музики на фестивалі, звісно ж, співатимуть вживу.
Також на фестивалі буде представлена виставка Сергія Кузнєцова – відомого скульптора, який працює з металом у стилі стім-панк. Відбудуться літературні читання, фотовиставки, показ історичних та патріотичних фільмів під відкритим небом.
На гостей фестивалю чекають майстер-класи з розпису хною, гончарства, живопису, танцю, бойового гопака а також - конкурси на найкращу вишиванку та український вінок та показові виступи з велотріалу. Фестиваль прикрашатимуть живі скульптури. Діятимуть дитяче та спортивне містечко.

yrij.net © 2014