Холодними зимовими днями вас зігріють затишні зали, а в літню спеку подарує насолоду літня площадка. Добра кухня, помірні ціни та наявність великої парковки – вагома причина, щоб влаштувати службове чи родинне свято саме в «Рандеву». Не просто бар, а справжнє втілення затишного свята, як у дома. 

  У барі полюбляють готувати в рідному українському стилі. В кожну страву вкладають душу, тому у «Рандеву» завжди так смачно. Спробуйте, наприклад, Шию печену чи Свинячі реберця в капустяному листі, печені Коропи чи Скумбрію, Печеню в сковороді або золотаві Деруни. І неодмінно для початку – гарячий Борщик із духмяними пампушками, ніби прямісінько з бабусиної мальованої печі, або наваристий Бограч, наче з гостинного Закарпаття. Домашня ковбаска, Крученики, Вареники, Млинці та Пиріжечки… Гай-гай, тримайте мене шестеро! А як потрапите Ви сюди вдень, так можна й не гаяти часу на вибір, а одразу замовити комплексний «Смачненький обід»: тут уже дбайливо враховано все найулюбленіше.
 
  Якщо Ви раптом заскочили до «Рандеву» з морозу, то не гріх і чарочку на аперитив перехилити. Добре сальце на закуску завжди знайдеться. А після трапези не терпиться почастуватися тільки-но звареним узваром чи березовим соком. 
 
  Отак походиш поміж рідних стін, і пригадується, як же гарно ми тут відзначали свята! Із гучним реготом, нестримними танцями, запальними музиками і кумедними іграми. Бенкетні столи завжди ломилися від смачних та щедрих українських страв. Ось наступить Різдво, Великдень, прийде час чийогось весілля або хрестини – неодмінно зберемося всі в «Рандеву» і відгуляємо так само людно, весело й гамірно, як зазвичай.
 
  Тут завжди любо й затишно: і тоді, коли надворі духмяне солодкомедове літечко, ніби ягідна наливочка, і коли попід ногами хрустить сніжок, як солоний огірочок до горілочки. Відвідавши наш «Рандеву» лише раз, ви обов'язково захочете повернутися ще, а ми Вас завжди з радістю чекаємо.

  Графік роботи: понеділок - неділя 10:00 - 23:00
yrij.net © 2014